sistemmobicci | Alüminyum Solar Panel Montaj Sistemleri, Uzun yıllardır Türk mobilya sektörüne hizmet veren firmamız yıllar içerisinde kalitesiyle sektörde talep gören firma olmuş ve 2006 senesinde markalaşarak mobilya ürünlerini Sistem Mobicci kataloğunda toplamıştır., Sistem Mobicci, Alüminyum, Mobilya, Profil, Sistemleri, Aksesuarları, Can Alüminyum, Yeşilova Holding, Bursa, Türkiye
TR
EN
E-KATALOG
E-SİPARİŞ
FORMU
SİSTEM MOBİCCİ
SERTİFİKALAR
CAN ALÜMİNYUM
CAN ALÜMİNYUM
Sektörünün ilk ve en büyük satış pazarlama firmaları arasında yer alan Can Alüminyum A.Ş.; 1975 yılında ticari faaliyetine başlamış ve şu an için yedi firmayı bünyesinde barındıran Yeşilova Holding’in temellerini oluşturmuştur.

Bugün gelinen noktada, sanayi, inşaat, mobilya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil ve aksesuarların yanı sıra, sıcak ve soğuk hadde her kalınlıkta yassı ürün (plate) satışı da yapan firmamız, alüminyum ile ilgili aranılan her şeyin bulunduğu nadir firmalardan biridir.

Can Alüminyum A.Ş. gücünü yetişmiş kadrosu ve yılların deneyiminden alırken, kardeş firmamız Cansan Alüminyum sayesinde de pazardaki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız, kalıp imalatından talaşlı imalata, elektrostatik toz boyama işleminden modern teknoloji ile donatılmış gelişmiş eloksal tesisine, 10mm genişlikten 400mm genişliğe profil üretimi ve 35.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile müşteri isteklerini kendi tesislerinde en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir.

Toplam kalite anlayışı çerçevesinde ulusal ve uluslar arası tüm kalite sistem belgelerine sahip ürünlerini satışa sunan firmamız, hizmet vermiş olduğu tüm sektörlerde ürün kalitesini de kanıtlamıştır.

Güçlü yapısı ile Can Alüminyum A.Ş. 40 yıldır istikrarlı yükselişini sürdürmüş; uyguladığı doğru stratejiler ile sağlıklı büyümesine devam etmiştir.